Pracovní pomůcky

Pracovní a ochranné pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky Naše společnost Protect Group a.s. Pracovní pomůcky již dlouhodobě nabízí na našem trhu kvalitní pracovní pomůcky za přijatelné ceny. Široký výběr sortimentu pracovních pomůcek, pracovníc oděvy, pracovní boty, ochranné brýle a další od renomovaných výrobců zaručuje trvale vysokou kvalitu a užitnou hodnotu dodávaného zboží. Pracovní pomůcky OOPP jsme schopni dodat v jakémkoli množství pro firmy i jednotlivce po celé české republice.


Pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky Standardní pracovní pomůcky a pracovní oděvy - montérky, trika, košile, kalhoty, zimní zateplené - bundy, vesty, košile. Snickers - pracovní oděvy tradičního švédského výrobce, který je již 35 let vedoucí značkou na trhu s pracovním oblečením. Pracovní oděvy pogumované - pláštěnky, obleky, zástěry proti vodě. Svářečské pracovní oděvy a kožené doplňky.

Pracovní pomůcky
pro potravinářské provozy a do zdravotnictví. Oděvy speciální - proti ušpinění, chemikáliím, reflexní, čisté a antistatické. Pracovní oděvy Moira - funkční prádlo. Pracovní oděvy Sioen - speciální oděvy do deště, nehořlavé a reflexní. Ochranné a pracovní pomůcky - široký sortiment zboží pro jednotlivce i firmy.

Kontakty - Pracovní pomůcky

Protect Group a.s. Pracovní pomůcky
Tyršova 23b/1542, 268 01 Hořovice
tel./fax: +420 311 537 090
email: info@pracovnipomucky.cz
url: www.pracovnipomucky.cz


Napište nám

  Jméno
* Email
Váš text:


PS2 Micro | © 2002 - 2024 Chabera